Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast

Praca w bibliotece

Utworzono dnia 13.11.2023

Gminna Biblioteka Publiczna w Rajczy ogłasza rekrutację na stanowisko młodszy bibliotekarz/animator kultury

Wymagania niezbędne:
- wykształcenie średnie/wyższe (mile widziane humanistyczne, artystyczne, animacja kultury)
- pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych
- niekaralność
- stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na danym stanowisku

Wymagania dodatkowe:
- predyspozycje lub doświadczenie w organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej i animacyjnej
- umiejętność pracy z dziećmi, młodzieżą i seniorami
- dobra organizacja czasu pracy oraz umiejętność pracy w zespole
- umiejętność wykorzystywania narzędzi cyfrowych
- zaangażowanie w rozwój biblioteki oraz godne jej reprezentowanie
- odpowiedzialność, komunikatywność, wysoka kultura osobista, punktualność, skrupulatność, zaangażowanie w pracę

Zakres zadań na stanowisku:
- samodzielne prowadzenie wszystkich czynności bibliotecznych związanych z obsługą biblioteki, obsługa czytelnika
- działania animacyjne: organizacja i prowadzenie zajęć, warsztatów, imprez kulturalnych promujących literaturę, kulturę, naukę oraz aktywizujących środowisko lokalne

- nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z instytucjami partnerskimi

- promowanie działań w mediach, na stronie internetowej, Facebooku

Osoby zainteresowane prosimy o złożenie:
- listu motywacyjnego
- CV z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2019, poz. 1781) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać do dnia 22.12.2023 roku w siedzibie Biblioteki (Rajcza, ul. Rynek 2b) w godzinach otwarcia placówki lub pocztą elektroniczną na adres biblioteka.rajcza@interia.pl
Osoby zainteresowane prosimy o umówienie się na rozmowę kwalifikacyjną oraz przygotowanie na nią (w wersji pisemnej) swojej koncepcji współpracy Biblioteki z placówkami takimi jak przedszkola, szkoły, Dzienny Dom Seniora (przykłady zajęć, warsztatów imprez, ewentualnie scenariusz, omówienie).

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Imieniny:

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 48

W poprzednim tygodniu: 44

W tym miesiącu: 77

W poprzednim miesiącu: 206

Wszystkich: 10866